Ana sayfa

Guangzhou Andea Electronics Technology Co., Ltd.

iyi kalite RFID Kapı Okuyucu satış için
iyi kalite RFID Kapı Okuyucu satış için
Very good products and I am satisfied with your service.

—— Carl Brown

You do more that I expect. Thank you for your professional advice. It helps me to save much cost.

—— Juan Velandia

Updated R-Tool software works perfect. I really appreciate your help.

—— C.B. Kim

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Andea Electronics Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Guangzhou Andea Electronics Technology Co., Ltd. Guangzhou Andea Electronics Technology Co., Ltd. Guangzhou Andea Electronics Technology Co., Ltd. Guangzhou Andea Electronics Technology Co., Ltd. Guangzhou Andea Electronics Technology Co., Ltd.
Reception Desk Office Area Production Workshop Staff Tourism Andea Location

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Okyanusya
Markalar : AE
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 10,000,000-11,000,000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 20% - 30%
Guangzhou Andea Electronics Technology Co, Ltd, Haziran 2007'de tanınmış bir RFID okuyucu ve anten araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve çözüm sunan yüksek teknoloji firması olan 10.2 milyon RMB'nin kayıtlı sermayesiyle kuruldu. Yıllarca süren araştırma ve geliştirme ve birikim uygulamalarından sonra, teknolojimiz ve ürün performansımızla sektörde lider rolü üstlendik. Ve ürünlerin güvenilirliği, öncelikle üç yıla kadar garanti vermemizi onaylıyor. Andea, şimdiye kadar, RFID kütüphane yönetimi, RFID zaman ve katılım yönetimi, RFID mücevher yönetimi, RFID casino yönetimi, RFID üretim otomasyonu, elektronik biletler ve diğer alanlarda yüksek performanslı ürünlere ve sistem entegratörü için sağladığı mükemmel çözümlere saygı duymaktadır. uygulama alanları.

Pragmatik ve ihtiyatlı iş tarzında, yıllarca süren geliştirmeden sonra, buluş için 1, faydalı modeller için 5, tasarım için 5 ve 9 yazılım telif hakkı, "AE ®" markası, ayrıca ISO9001: 2008 kalite yönetim sistemi sertifikası dahil olmak üzere 11 patent aldık. . Dahası, Andea, Uluslararası Nesneler ve Uygulama Teşvik Birliği Derneği tarafından “2014 RFID Çin'in En Etkili RFID Okuyucu Üreticisi İçin Yıllık Yıllık Ödülleri” ve “2015 RFID Okuyucu Üreticisi için IOT Yıldızı” ödüllendirildi.

Azim ve yılmaz ruhla, bilim ve teknoloji yeniliği ve marka inşasında çok çalışmaya devam ediyoruz, aynı zamanda araştırma ve geliştirme teknolojisine yatırımları arttırıp araştırma ve geliştirme sisteminin iyileştirilmesini sağlamak, endüstrinin ön yüzü.

İletişim bilgileri
Guangzhou Andea Electronics Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Alex Mai

Tel: 86-20-32039550/1/2

Faks: 86-20-32039553-802

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)